Glinski kickboksači odlični u Moslavini

Odličan nastup članova Kickboxing kluba Glina u Popovači

1438

U subotu, 19.listopada 2019.g. u Popovači je održano kickboxing natjecanje Moslavac open 2019 na kojem je nastupilo šest natjecatelja Kickboxing kluba Glina.

U disciplini point fight  nastupili su:
Petra Žmirić u kategoriji mlađih kadetkinja pf +47 kg i zauzela 2. mjesto izgubivši u finalnoj borbi protiv Antunele Cesarec, dok je u starijim kadetkinjama pf -60 kg imala više sreće i izborila 1.mjesto uzevši zlato.

Ana Lu Kuzmić među starijim kadetkinjama u pf -65 kg osvojila je 3. mjesto.
Doris Kuzmić u velikoj konkurenciji kategorije mlađih kadetkinja pf +47kg imala jezapažen nastup, ali ovaj put ostala je bez medalje.
Borna Klobučar osvojila je 2. mjesto među mlađim kadetima pf +47kg  i 3. mjesto među starijim kadetima  pf -52kg.
Filip Klobučar u kategoriji dječaka pf -25 kg osvojio je 2. mjesto.

Uspjehe nastavlja redati Mirela Radić u light contactu među juniorkama -60kg te je u žestokoj konkurenciji izborila 1. mjesto i ponovno uzela zlato i pehar za najbolju juniorku u skupini.

Natjecatelji nakon samo vikenda odmora nastavljaju s daljnjim pripremama za naredno natjecanje 2. studenoga u Zagorju Ob Savi u Sloveniji.