Odbojkašice Quirina plasirale se u finale KUP-a

595

U nedjelju, 18. lipnja u Sisku je održano polufinale Kup-a SMŽ u odbojci za seniorke. Odigrana je utakmica OK Quirin Sisak-OK Vivera Glina. U susretu punom preokreta rezultatom 3:2 pobjedu su izborile igračice OK Quirin Sisak.
OK Quirin Sisak puno je bolje ušao u utakmicu i osvojio prvi set. U drugom i trećem setu OK Vivera Glina podigla je razinu igre i osvojila oba seta. Nakon toga uslijedio je pad u igri Glinjanki i njihovu dekoncentraciju iskoristile su iskusne Quirinovke i osvajanjem četvrtog i petog seta pobijedile te se plasirale u finale Kup-a SMŽ za 2017. godinu. Tako Glinjankama ostaje žal za finalnom utakmicom Kup-a SMŽ što mogu ostvariti već sljedeće godine sobzirom na dosadašnji uspješan rad.
Finale se igra u mjesecu rujnu, a snage će odmjeriti dvije sisačke ekipe, 1.B ligaš OK Sisak i aktualni prvak 3. NOLC skupina Jug OK Quirin Sisak.