Održan 17. kros Grada Petrinje “Trčanjem do zdravlja”

153

Povodom svjetskog Dana športa u organizaciji Školskog sportskog saveza grada Petrinje i Udruge kineziologa grada Petrinje na stadionu škole nogometa GŠNK „Mladost“ održan je 17. kros grada Petrinje „Trčanjem do zdravlja“.

FB Rad za naš grad

Ukupno je održano 15 utrka na kojim su sudjelovala djeca s posebnim potrebama, dječaci i djevojčice iz vrtića kao i dječaci i djevojčice iz osnovnih i srednjih škola te odrasli.

FB Rad za naš grad

Gradonačelnik Darinko Dumbović i ove godine je došao podržati i poželjeti sreću svim natjecateljima.

FB Rad za naš grad

Nastupila su 362 natjecatelj(ic)a u 16 kategorija, od vrtićke djece do odraslih:

1. DJECA S POSEBNIM POTREBAMA (8)

1. Filip Crneo

2. Tomislav Mamić

3. Filip Kadić

2. DJECA S POSEBNIM POTREBAMA (7)

1. Donald Matić

2. Helena Tufeković

3. Andreja Mandić

FB Rad za naš grad

3. DJEVOJČICE – VRTIĆ (18)

1. Tonka Bartolović

2. Iva Pezić

3. Sara Elena Košpenda

4. DJEČACI – VRTIĆ (16)

1. Antonio Vukelić

2. Dario Deligegić

3. Patrik Išek

FB Rad za naš grad

5. DJEVOJČICE (1. i 2. razred) (49)

1. Melani Mitar (OŠ IGK – Gora)

2. Katarina Lovrenčić (OŠ Mate Lovraka)

3. Maja Cavrić (OŠ Dragutina Tadijanovića)

6. DJEČACI (1. i 2. razred) (56)

1. Gabriel Keserović (OŠ Mate Lovraka)

2. Vito Žilić (OŠ Dragutina Tadijanovića)

3. Filip Matić (OŠ Dragutina Tadijanovića)

FB Rad za naš grad

7. DJEVOJČICE (3. i 4. razred) (40)

1. Ivona Čađo Panić (OŠ Mate Lovraka)

2. Ema Žilić (OŠ Dragutina Tadijanovića)

3. Estera Berlančić (OŠ Dragutina Tadijanovića)

8. DJEČACI (3. i 4. razred) (39)

1. Josip Keserović (OŠ Mate Lovraka)

2. Nenad Grubić (OŠ Mate Lovraka)

3. Josip Gusić (OŠ IGK – Gora)

FB Rad za naš grad

9. DJEVOJČICE (5. i 6. razred) (42)

1. Vanesa Leonarda Sliško (OŠ Mate Lovraka)

2. Karolina Gusić (OŠ Dragutina Tadijanovića)

3. Ema Kolarić (OŠ Dragutina Tadijanovića)

10. DJEČACI (5. i 6. razred) (40)

1. Borna Zrile (OŠ Dragutina Tadijanovića)

2. Kaleb Jošua Špičak (OŠ Dragutina Tadijanovića)

3. Leo Petar (OŠ Dragutina Tadijanovića)

11. DJEVOJČICE (7. i 8. razred) (12)

1. Iva Galijan (OŠ IGK – Gora)

2. Kristina Vujaklija (OŠ Jabukovac)

3. Roza Deligegić (OŠ IGK – Gora)

FB Rad za naš grad

12. DJEČACI (7. i 8. razred) (18)

1. Marian Bakšić (OŠ Glina)

2. Patrik Severinski (OŠ Dragutina Tadijanovića)

3. Mario Deligegić (OŠ IGK – Gora)

13. UČENICE – SREDNJA ŠKOLA (4)

1. Lana Boltužić (SŠ Petrinja)

2. Tea Jerković (SŠ Viktorovac)

3. Anamaria Yago (SŠ Petrinja)

14. UČENICI – SREDNJA ŠKOLA (5)

1. Goran Bakšić (SŠ Glina)

2. Dominik Prelčec (SŠ Petrinja)

3. Marko Pipalović (Tehnička škola Sisak)

FB Rad za naš grad

15. ODRASLI – ŽENE (2)

1. Željka Norković

2.Slađana Perić

16. ODRASLI – MUŠKARCI (6)

1. Goran Bakšić

2. Marian Bakšić

3. Igor Radošević

Izvor: FB Rad za naš grad

Loading...

OSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here