Pet novih medalja za JAK!

914

Novi, i to vrlo uspješan nastup imali su članovi JAK-a u nedjelju 29. svibnja 2016. godine na atletskom mitingu u Slavonskom Brodu. Nastupilo je desetak atletičarki i atletičara JAK-a i osvojene su nove medalje.

JAK 1U kategoriji mlađih limača Mihael Prelesnik bio je prvi na 100 i 300 m, dok jer Ljupka Šepović bila 5. na 300 m u istoj dobnoj kategoriji. Jurica Movrić je kod limača osvojio srebrne medalje: isto na 100 i 300 m, a još jednu medalju, i to zlatnu osvojila je Ivana Jurić u utrci juniorki na 400 m. I ostali su bili uspješni: Ira Sogonić 5. na 100 m kod limačica, Anika Šepović sedma na 300 m kod limačica, Nika Barišić i Karla Glavnić bile su 8. i 9. na utrci limačica na 100 m, Zrinka Mihaljević i Lucija Vidaković 5. i 6. kod mlađih kadetkinja na 300 m.

JAK 2Kako je rekao trener Šepović, vesele novi osobni rekordi i medalje mladih članova JAK-a. Iduće natjecanje za JAK slijedi narednog vikenda, kada je u Čakovcu prvenstvo Hrvatske za mlađe juniore i juniorke. Nastupit će Marina Tomić i Josipa Gajdoš, a i na ovom natjecanju očekuje se bar jedna medalja.