Veliki uspjeh karatista Kondure na 12. Memorijalnom Karate Turniru Ivanec

10
Izvor: FB

Karatisti Kondure ostvarili su izvrsne rezultate na turniru “12. Memorijalni Karate Turnir Ivanec” u Ivancu, na kojem je nastupilo 432 natjecatelja iz 43 kluba i 3 države.

Izvor: FB

Karatisti Josip Vuković, Klara Balog, Bruno Paša, Dora Kerkez, Martina Vrbanac te nakon dužeg izbivanja Bartol Pavković ukupno su osvojili 7 medalja od kojih su jedna zlatna, četiri srebrne i dvije brončane.

Izvor: FB

Najmlađi član Josip Vuković u kategoriji kata cicibani open je osvojio srebrnu medalju. Bartol Pavković u kategoriji kata mlađi učenici open ovog puta nažalost nije uspio osvojiti medalju. Dora Kerkez je u kategoriji kata mlađe kadetkinje osvojila zlatnu medalju. Klara Balog je u kategoriji kata mlađe kadetkinje open osvojila brončanu medalju. Bruno Paša je u kategoriji kata kadeti osvojio brončanu medalju.

VEZANE VIJESTI
Igralište s umjetnom travom uskoro u Petrinji

Bruno Paša u kategoriji mlađi kadeti – 52 osvojio je srebrnu medalju kao i u kategoriji kadeti -52 . Martina Vrbanac je u kategoriji juniorke -53 također osvojila srebrnu medalju.

Izvor: FB

Izvrsnim nastupima na turniru, karatisti Kondure nastavili su niz odličnih rezultata.

Želimo im puno uspjeha na svim sljedećim turnirima.