VIDEO Ni policija ne može stati na kraj vatrenim navijačima!

1189

Nogometni navijači, zna se, jako su strastveni. Otputovat će na utakmicu svojih miljenika, gdje god je potrebno – samo da mogu reći da su svjedočili BAŠ TOM genijalnom golu. Da ne govorimo o tome da je zapravo klubu najviše pomoglo upravo to što su ih oni bodrili s tribina.

Tako i naši Vatreni imaju svoje obožavatelje diljem svijeta.

Uoči utakmice Vatrenih protiv Walesa u Cardiffu, jedan domaći navijač pokazao je što su ga godine navijanja za našu reprezentaciju naučile. Svoje znanje je domaći navijač podijelio s lokalnom policijom.

Sami procijenite je li odabrao pravi trenutak za pokazivanje svojih vještina.

View this post on Instagram

Keceljaa! Video:volimhrvatsku

A post shared by Balkanski Navijači (@balkanskinavijaci) on

Vatreni navijači u Cardiff su stigli bodriti kockaste za plasman na Europsko prvenstvo, no kako je utakmica završila 1-1, morat će odigrati još jednu utakmicu 16. studenog u Rijeci protiv Slovačke. Hrvatska je povela u devetoj minuti golom Nikole Vlašića, a izjednačio je Gareth Bale golom u sudačkoj nadoknadi prvog dijela.

Ako će navijači u Rijeci bodriti Vatrene kao i u Cardiffu gdje njihova pjesma nije prestajala 90 minuta, možemo očekivati spektakularnu utakmicu reprezentacije na domaćem terenu.