VIDEO Polugola Kinsey utrčala na stazu noćnog slaloma i napravila pravu pomutnju

861
Screenshot: Youtube

Kinsey Wolinski je 23-godišnja Instagram influencerica i aktivistica koja je javnosti poznata po svojim provokativnim javnim “ispadima”.

Kinsey je svjetsku popularnost stekla prošle godine na utakmici finala Lige prvaka kada je utrčala na teren i na kratko prekinula utakmicu.

Slično je ponovila i jučer na muškom noćnom slalomu u austrijskom Schladmingu. Utrčala je na sam cilj skijaške staze kada je drugu vožnju vozio Alex Vinatzer. Kinsey je kroz cilj prošla nešto prije Vinatzera i time mu popravila vrijeme. Vinatzer je već počeo slaviti preuzimanje prvog mjesta, ali kasnije se ispostavilo da je za njegovo odlično vrijeme zaslužna polugola Kinsey koja je prolaskom kroz cilj aktivirala vrijeme i zbunila sistem.

VEZANE VIJESTI
NAJVIŠI STUPANJ OPASNOSTI: Indira Levak među stotinama Hrvata zarobljenih u Alpama, najmanje sedmero poginulih

Kinsey je u cilj utrčala s porukom za nedavno preminulog Kobeja Bryanta dok je na sebi imala čizme, jednodijelni badić i poluskinutu jaknu.

Na kraju svih vožnji, nitko više nije pričao o uspjehu skijaša, već o njoj. Vinatzer je na kraju završio na 6. mjestu. Ovaj slalom vozio je i naš Filip Zubčić koji je završio na 21. mjestu, a Istok Rodeš nakon prve vožnje zauzeo je 31. mjesto i time nije ostvario vrijeme za drugu vožnju. Slalom je pratilo 40.000 gledatelja.

U nesreći na žičari u Švicarskoj četvero ljudi ozlijeđeno, dvoje u kritičnom stanju

Kinsey na Instagramu prati 3.4 milijuna pratitelja, a zaštitari će od sada morati biti oprezniji na svim sportskim događajima.