Glinski kickboksači sjajni na turniru u Slunju

Sedam natjecatelja osvojilo je osam medalja

653

Kickboxing klub ‘Škorpion’ tradicionalno pa tako je i ove godine organizirao Memorijalni kickboxing kup ‘Josip Jović’, deseti po redu, a održan je pod visokim pokroviteljstvom Ministarstva hrvatskih branitelja i MUP-a Republike Hrvatske, povodom sjećanja na redarstvenu akciju 1991. poznatiju pod nazivom ‘Krvavi Uskrs’ na Plitvicama kao i s posebnim pijetetom odavanje počasti prvoj žrtvi Domovinskog rata, hrvatskom redarstveniku Josipu Joviću.

Ova sportska priredba službeno je uvrštena u kalendar natjecanja HKBS-a koji donosi Skupština sukladno prijedlogu natjecateljskog odbora i održava se u datumu kada je izvedena redarstvena akcija na Plitvicama 91. god.

Na natjecanju je bilo 202 natjecatelja iz 32 kluba.

Iz Kickboxing kluba Glina natjecalo se sedam natjecatelja koji su postigli sljedeće rezultate:

1. mjesto i zlato za Mirelu Radić u disciplini kick light, seniorki – 65 kg,

1. mjesto i zlato za Ariana Bilobrka u disciplini point fight, kategorija dječaka početnika – 28 kg,

Jelena Lončarević osvojila je srebrnu i brončanu medalju u disciplini point fight, djevojčice početnice -36 kg i – 40 kg,

Tara Šantek osvojila je 3. mjesto u disciplini point fight, djevojčice početnice – 36 kg,

Petra Žmirić osvojila je 3. mjesto u disciplini point fight, starije kadetkinje – 65 kg,

Lucijan Ivanović bio je treći u disciplini kick light, stariji kadeti- 52 kg te je

Filip Klobučar osvojio 3. mjesto u disciplini point fight, mlađi kadeti – 32 kg.